Normaal is het al lastig om een vervolgstudie te kiezen. Er zijn zoveel studies en richtingen en hogescholen en universiteiten en wat past er dan bij mij en wat gaan mijn vrienden doen, of toch een tussenjaar of werken etc. etc. etc?? Zoveel vragen die er op jongeren afkomen na het behalen van het eindexamen. Laat staan op dit moment in corona-tijd nu alle hogescholen en uni’s gesloten zijn, er geen open dagen meer zijn, scholieren onverwacht vroeg geslaagd zijn, een tussenjaar op de tocht komt door reisverbod etc. etc. Wie door de bomen het bos niet meer ziet en als ouder graag zijn of haar kind wil helpen, kan op maandag 20 april terecht in ons webinar. We geven antwoorden op al jouw vragen en leggen uit hoe jij jouw kind kan helpen om te kiezen! Hieronder vind je extra informatie over wat er nu speelt bij een studiekeuze.

Onverwacht geslaagd
Geen centrale examens dit jaar! Ineens zijn er leerlingen op de middelbare school geslaagd, zonder examen te hoeven doen. Sommigen zijn blij, met ‘lekker veel vrij’ en anderen vinden het jammer dat ze hun schooltijd niet af kunnen sluiten met echte examens. En hoe gaan leerlingen die nu onvoldoende staan, dit ophalen? Dit heeft ook gevolgen voor een vervolgopleiding.
Aanmelddatum hogescholen en universiteiten uitgesteld naar 1 juni
Online open dagen
Maar hoe kun jij je goed oriënteren op een studie, nu universiteiten en hoge scholen gesloten zijn? In één van onze vorige blogs hebben we beschreven hoe je ook online een studiekeuze kunt maken, bijv. online open dagen en online proefstudeer-sessies.
Hoe kies je
Veel vragen? Meld je aan voor het studiekeuze webinar [20 april 20:00]
Studiekeuzebegeleiding

Opgelet, deadline numerus fixus studies is 15 januari!
Meer lezen
De juiste studiekeuze
Meer lezen
Bijna 1 mei! Zo haal je de aanmelddeadline van jouw studie
Meer lezen
![STUDIEKEUZE WEBINAR: Help jouw kind kiezen in corona-tijd [20 april 20:00]](https://www.kickstartcoaching.nl/wp-content/uploads/2017/01/Kickstart-gratis-ouderworkshop.jpg)